هشتمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل


 
  به زمان شروع گنگره
-53 -1 -50
روز ساعت دقیقه

(2017/11/29)
 
  به مهلت ارسال مقاله
-86 -1 -30
روز ساعت دقیقه

(2017/10/27)
 
  ورود کاربران

 هشتمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل 

زمان برگزاری : 8 و 9 آذر ماه 1396

رئیس کنگره : دکتر محمد امانی 

(سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه)

دبیر همایش :  غزاله اسلامیان
دبیر کنگره  : سیامک عالم سا  

دبیر علمی  : نوید اصغری 

دبیر اجرایی : پوریا عابدی اصل

همایش و کنگره های علمی تلاشی در راستای اغنای روحیه کاوش جامعه علمی دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته های جدید دنیا در عرصه علم و دانش می باشد و همچنین به برقراری ارتباط مستقیم پژوهشگران و محققین و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی وگروهی کمک شایانی می نماید.کمیته تحقیقات  دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افتخار دارد  هشتمین همایش سالیانه پـژوهـشـی دانـشـجـویـان دانـشـگـاه علوم پزشکی اردبیل  را در آذرماه 1396 برگزار نماید.این همایش علاوه بر اینکه مجالی است برای نمایش توانمندی های علمی پژوهشی دانشجویان دانشگاه، ترغیب و تشویق دانشجویان جهت انجام فعالیت های پژوهشی، و آشنایی مسئولین و اساتید با دانشجویان پژوهشگر، بستری مناسب را نیز برای بحث و تبادل نظر بین پژوهشگران دانشگاه و ایجاد گروه های تحقیقاتی در جهت توسعه پژوهش و انجام فعالیت‌های قوی تر در این زمینه فراهم می‌آورد. لذا از تـمامی دانـشـجـویـان پـژوهـشـگـر که مـقـالات خود را از مهر ماه 95 لغایت مهر ماه 96 در همایش های داخلی یا خارجی ارائه و یا در مجلات معتبر علمی پژوهشی منتشر نموده اند جهت شرکت در این همایش دعوت بعمل می‌‌آید.

راهنمای شرکت در همایش

-  دانشجویان محترم می توانند به عنوان ارائه‌دهنده مقاله (بصورت سخنرانی ویا پوستر) یا شرکت کننده آزاد در این همایش شرکت نمایند.
 
- تمامی مقالات ارسالی به همایش به صورتی که در قسمت راهنمایی ارائه مقاله و پوستر پذیرفته شده و در صورت ارائه مقاله و پوستر در روز همایش ، مقالات از نظر اصول و ساختار  پژوهشی داوری خواهند شد. به مقالات و پوسترهای برگزیده مقاطع مختلف جوایز نفیسی از سوی معاون محترم تحقیقات و فن آوری دانشگاه اهدا خواهد شد.

توجه :  شرکت کنندگان در کنگره چه بصورت ارائه مقاله و چه بصورت آزاد ملزم به تکمیل فرم در سامانه ثبت نام  می باشند. به شرکت کنندگان آزاد در همایش گواهی شرکت ارائه خواهد شد.

 

نحوه ثبت نام و ارسال خلاصه مقالات
 
از طریق سامانه src.congress.arums.ac.ir  می باشد

جهت اطلاع از اخبار کنگره میتوانید به کانال اطاع رسانی کنگره بپیوندید. Ardabil8srccongress@ 

 

Copyright 2014, All right reserved
Ardabil University of Medical Sciences
اخبار و اطلاعیه ها